kombiklimaservisi.png

kombiklimaservisi.png

Hakkımızda hizmeti sunuyoruz. Şimdi arayın, Hakkımızda için en ekonomik ve kaliteli hizmeti sunalım, Hakkımızda için size en hızlı desteği sunalım.

Tekbir Hakkımızda
0212 656 52 55


Hakkımızda için hangi numarayı aramalıyım?

Hakkımızda hizmetimiz için Tekbir Teknik olarak bizi arayabilirsiniz. Hakkımızda için size ekonomik ve kaliteli hizmeti, hemen sunuyoruz. 0212 656 52 55

Hakkımızda için hızlı destek veriyor musunuz?

Evet, Hakkımızda için hızlı destek veriyoruz, bizi hemen arayın. 0212 656 52 55.

Myk belgeli Hakkımızda, Profesyonel Hakkımızda, Ekonomik Hakkımızda, Hızlı Hakkımızda için bizi mutlaka arayınız.

Firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir. Sektöründe başarılı firmalar arasında öncülük eden firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

İstanbulda en iyi hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle Türkiyenin Tüm illerinde daha geniş alanlara yayılmak.

MİSYONUMUZ

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.

 Sizlere Kaliteli Uygun Fiyata Kombi ve Klima Servisi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
İstanbulda Avrupa ve Anadolu yakasının ilçelerinde ve mahallelerinde Servis Araçlarıyla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin